Preview Mode Links will not work in preview mode

Champions Way Podcast - o psychologii sportu


Mar 24, 2021

W 40 odcinku podcastu Champions Way rozpoczynamy nową serię zatytułowaną rozmowy z zawodnikiem, w której w szczerych wywiadach dowiesz się jak pracują sportowcy na co dzień. Nie byle jacy sportowcy, bo będą to moi podopieczni, którzy w młodym wieku przejmują kontrolę nad swoją karierą. Cechuje ich dojrzałość, odpowiedzialność i wysoki poziom rezyliencji, które sprawiają, że wytrwale dążą do realizacji swoich celów.

Jako pierwszy do rozmowy ze mną usiadł Antek Wiśniewski, obecnie 15 - letni zawodnik klubu Champion Warszawa, występujący na co dzień w ekstralidze w roczniku 2005. Antek będzie również występował w starszych rocznikach. Od 9 miesięcy współpracujemy rozwijając potencjał sportowy Antka. W rozmowie nawiązaliśmy do najważniejszych elementów, które zmieniły podejście młodego zawodnika do codzienności. Były to między innymi:

- planowanie

- budowanie nawyków

- efektywne zarządzanie sobą w czasie

- wytrwałość w działaniu

Zapraszam do nowego cyklu! 

Nazywam się Mateusz Brela i jestem Trenerem Mentalnym sportowców. W tej audycji porozmawiamy o treningu mentalnym, psychologii sportu oraz o tym jak nieustannie stawać się lepszą wersją samego siebie. Ta audycja jest przeznaczona dla sportowców, trenerów, rodziców oraz każdego kto jest zainteresowany zgłębianiem ludzkiego umysłu. Moim celem jest pokazanie wartości jaką niesie za sobą przygotowanie mentalne w sporcie. Moim źródłem inspiracji będą własne doświadczenie jako zawodowy sportowiec oraz rozmowy z niesamowitymi gośćmi.