Preview Mode Links will not work in preview mode

Champions Way Podcast - o psychologii sportu


Aug 4, 2021

Większość ludzi nigdy nie przeżyje swojej przyszłości. Co więcej - większość nie przeżyje nawet swojej teraźniejszości, bo ciągle tkwią w swojej przeszłości i są jej więźniami. W 58. odcinku podcastu opowiadam o mojej psychoterapii. Przybliżam Ci swoją historię - opowiadam o tym, w jaki sposób pokonałem demony przeszłości.

Posłuchaj nagrania, aby dowiedzieć się: jak żyć tu i teraz w jaki sposób wyzwolić się ze schematów przeszłości jak wykreować swoją własną przyszłość w jaki sposób uwolnić się od oczekiwań innych ludzi wobec nas jak żyć w zgodzie z własnymi wartościami w jaki sposób przebaczyć sobie błędy z przeszłości i zostawić je za sobą kiedy poprosić o pomoc specjalistę.

W odcinku mówię też o tym, co zmieniła w moim myśleniu psychoterapia i co było mi potrzebne, bym mógł ruszyć do przodu i zacząć żyć pełnią życia. Masz pytania o to, jak poradzić sobie z demonami przeszłości? Pisz do mnie w social mediach!

FB Mateusz Brela Trening Mentalny

IG trener_mentalny_sportowca

Zapraszam Cię w Mistrzowską Drogę. Nazywam się Mateusz Brela i jestem trenerem mentalnym oraz sportowcem z ponad 20-letnim doświadczeniem gry w piłkę nożną. 

Dzięki treningowi mentalnemu pomagam sportowcom stawać się najlepszą wersją samych siebie każdego dnia. Z tego podcastu dowiesz się, czym jest trening mentalny oraz po co i jak go stosować, co pozwoli Ci być lepszym zawodnikiem i człowiekiem. Opowiem Ci o moich własnych doświadczeniach, a także pokażę perspektywę zaproszonych gości.

Jeśli jesteś sportowcem, trenerem, rodzicem lub chcesz zgłębiać tajniki ludzkiego umysłu, to zapraszam do słuchania mojego podcastu!