Preview Mode Links will not work in preview mode

Champions Way Podcast - o psychologii sportu


May 5, 2022

W 97. odcinku mojego podcastu zapraszam Cię do refleksji nad tym, jak stworzyć dla siebie życie warte przeżycia. Nagranie zainspirowała psychologia egzystencjalna i książka "Kat miłości" Irvina Yaloma. Odsłuchaj odcinka, aby dowiedzieć się:

  1. Jak radzić sobie z lękiem przed śmiercią?

  2. W jaki sposób przejąć odpowiedzialność nad własnym życiem?

  3. Jak budować wgląd w siebie?

  4. Dlaczego trudno jest żyć pełnią życia?

  5. Jak podejmować lepsze decyzje?

  6. W jaki sposób być bardziej autentycznym?

  7. Jak skutecznie się komunikować?

Mam nadzieję, że ten odcinek skłoni Cię do przemyśleń nad tym, jak możesz sprawić, by Twoje życie było warte przeżycia! Jeśli masz ochotę, to podziel się ze mną swoimi refleksjami w social mediach.

FB: Mateusz Brela Trening Mentalny

https://www.facebook.com/mateuszholistic/

IG: trener_mentalny_sportowca

https://www.instagram.com/trener_mentalny_sportowca/

Zapraszam Cię w Mistrzowską Drogę. Nazywam się Mateusz Brela i jestem trenerem mentalnym oraz sportowcem z ponad 20-letnim doświadczeniem gry w piłkę nożną. 

Dzięki treningowi mentalnemu pomagam sportowcom stawać się najlepszą wersją samych siebie każdego dnia. Z tego podcastu dowiesz się, czym jest trening mentalny oraz po co i jak go stosować, co pozwoli Ci być lepszym zawodnikiem i człowiekiem. Opowiem Ci o moich własnych doświadczeniach, a także pokażę perspektywę zaproszonych gości.

Jeśli jesteś sportowcem, trenerem, rodzicem lub chcesz zgłębiać tajniki ludzkiego umysłu, to zapraszam do słuchania mojego podcastu!