Preview Mode Links will not work in preview mode

Champions Way Podcast - o psychologii sportu


Nov 3, 2021

Ważna informacja: Doświadczyłem problemu z audio i jakość dźwięku pozostawia wiele do życzenia. Jednak chciałem, by ten odcinek mimo wszystko pojawił się dzisiaj, więc z góry przepraszam. W 71 odcinku podcastu mówiłem o:

- strachu

- odwadze

- podejmowaniu decyzji w życiu

- bezradności wobec niektórych zjawisk w życiu

- sensie i bezsensie naszych działań w życiu

Zapraszam Cię do kursu Od Amatora do Legendy! Ważne linki, o których mówiłem w odcinku nie są już aktualne, ale bezpłatną lekcję ze szkolenia możesz pobrać na stronie: 

https://mateuszbrela.pl/program-od-amatora-do-legendy/

Dowiesz się z niej również więcej o dostępnych opcjach oraz treści szkolenia.

Koniecznie daj mi znać w social mediach czy też zechcesz wcielić ją w swoje życie! FB: Mateusz Brela Trening Mentalny

https://www.facebook.com/mateuszholistic/

IG: trener_mentalny_sportowca

https://www.instagram.com/trener_mentalny_sportowca/

Zapraszam Cię w Mistrzowską Drogę. Nazywam się Mateusz Brela i jestem trenerem mentalnym oraz sportowcem z ponad 20-letnim doświadczeniem gry w piłkę nożną. 

Dzięki treningowi mentalnemu pomagam sportowcom stawać się najlepszą wersją samych siebie każdego dnia. Z tego podcastu dowiesz się, czym jest trening mentalny oraz po co i jak go stosować, co pozwoli Ci być lepszym zawodnikiem i człowiekiem. Opowiem Ci o moich własnych doświadczeniach, a także pokażę perspektywę zaproszonych gości.

Jeśli jesteś sportowcem, trenerem, rodzicem lub chcesz zgłębiać tajniki ludzkiego umysłu, to zapraszam do słuchania mojego podcastu!