Preview Mode Links will not work in preview mode

Champions Way Podcast


Dec 16, 2020

Odcinek 28 z Filipem Herdusiem, trenerem osobistej skuteczności,  “prostota jest sztuką wyrafinowania”. Okazuje się, że sportowiec w dzisiejszych czasach za bardzo komplikuje swoją drogę do osiągania celów. Dlatego z propozycją rozwiązania wychodzimy z Filipem oferując Ci 4 proste wskazówki na to, jak przejąć kontrolę i odzyskać panowanie nad swoim życiem. W bardzo konkretnej i praktycznej rozmowie pozostawiamy Cię z kilkoma zadaniami do zrobienia już dzisiaj!

Filipa możesz znaleźć na IG: @filipherdus oraz na www.filipherdus.pl

Trwa sprzedaż mojego e-booka i programu Inteligencja Emocjonalna w sporcie. Program możesz znaleźć tutaj: https://mateuszbrela.pl/program-inteligencja-emocjonalna-w-sporcie/

Nazywam się Mateusz Brela i jestem Trenerem Mentalnym sportowców. W tej audycji porozmawiamy o treningu mentalnym, psychologii sportu oraz o tym jak nieustannie stawać się lepszą wersją samego siebie. Ta audycja jest przeznaczona dla sportowców, trenerów, rodziców oraz każdego kto jest zainteresowany zgłębianiem ludzkiego umysłu. Moim celem jest pokazanie wartości jaką niesie za sobą przygotowanie mentalne w sporcie. Moim źródłem inspiracji będą własne doświadczenie jako zawodowy sportowiec oraz rozmowy z niesamowitymi gośćmi.