Preview Mode Links will not work in preview mode

Champions Way Podcast


Dec 2, 2020

W 26 odcinku podcastu Champions Way rozmawiałem z trenerem Łukaszem Jamrozem o jego karierze piłkarskiej. Wspólnie przeanalizowaliśmy trwającą 12 lat drogę do udanego debiutu w polskiej ekstraklasie w barwach Korony Kielce, w którym popularny "Jamro" strzelił dwie bramki w zwycięskim starciu z Jagiellonią Białystok (2:0). Mówiliśmy również o  przeszkodach, jakie napotkał na swojej drodze, błędach, które być może nie pozwoliły mu rozwinąć skrzydeł oraz lekcji jakie wyciągnął ze swoich porażek. Tak wnikliwej rozmowy nie przeprowadziłem jeszcze z nikim, dlatego jeżeli chcesz zagłębić się w kulisy kariery piłkarza to zapraszam Cię do tego odcinka!

Trener Łukasz Jamróz, wychowanek Korony Kielce, występował również w takich klubach jak Arka Gdynia, Stal Rzeszów, Stomil Olsztyn, KSZO Ostrowiec, Broń Radom, Neptun Końskie czy GKS Nowiny. Na co dzień Łukasz zajmuje się treningiem piłkarskim zarówno w formie indywidualnej jak i grupowej, treningiem motorycznym oraz wychowaniem fizycznym w szkole podstawowej. Prywatnie w szczęśliwym związku małżeńskim z Martą od 3 lat.

Trenera Łukasza Jamroza znajdziesz:

www.lukasz-jamroz.pl

Facebook: Łukasz Jamróz - Trening Piłkarski

Instagram: Trener_Jamroz

Nazywam się Mateusz Brela i jestem Trenerem Mentalnym sportowców. W tej audycji porozmawiamy o treningu mentalnym, psychologii sportu oraz o tym jak nieustannie stawać się lepszą wersją samego siebie. Ta audycja jest przeznaczona dla sportowców, trenerów, rodziców oraz każdego kto jest zainteresowany zgłębianiem ludzkiego umysłu. Moim celem jest pokazanie wartości jaką niesie za sobą przygotowanie mentalne w sporcie. Moim źródłem inspiracji będą własne doświadczenie jako zawodowy sportowiec oraz rozmowy z niesamowitymi gośćmi.