Preview Mode Links will not work in preview mode

Champions Way Podcast


Mar 17, 2021

W swoje 29 urodziny zdecydowałem się napisać listę 29 przemyśleń, które ukształtowały i wciąż kształtują moje życie. Każdy z nich krótko rozwinąłem i dopowiedziałem dlaczego uważam go za ważnego i godnego znalezienia się na mojej liście przemyśleń życiowych.

Trwa urodzinowa promocja 29% na wszystkie produkty w moim sklepie. Z kodem URODZINY29 otrzymasz najwyższy rabat jaki kiedykolwiek zrobiłem i wyższego już w tym roku nie będzie.

Zapraszam Cię do mojego sklepu, gdzie znajdziesz wszystkie produkty:

https://mateuszbrela.pl/sklep/

Program 13 kroków do zbudowania pewności siebie znajdziesz tutaj:

https://mateuszbrela.pl/program-13-krokow-do-zbudowania-pewnosci-siebie/#

Program Inteligencja Emocjonalna w sporcie znajdziesz tutaj:

https://mateuszbrela.pl/program-inteligencja-emocjonalna-w-sporcie/?fbclid=IwAR3UUJaFYfvp6jXGFpuFutS3i_w8guC4p8Z3FmkzozXITWc1TdtPE4gWI-8

Nazywam się Mateusz Brela i jestem Trenerem Mentalnym sportowców. W tej audycji porozmawiamy o treningu mentalnym, psychologii sportu oraz o tym jak nieustannie stawać się lepszą wersją samego siebie. Ta audycja jest przeznaczona dla sportowców, trenerów, rodziców oraz każdego kto jest zainteresowany zgłębianiem ludzkiego umysłu. Moim celem jest pokazanie wartości jaką niesie za sobą przygotowanie mentalne w sporcie. Moim źródłem inspiracji będą własne doświadczenie jako zawodowy sportowiec oraz rozmowy z niesamowitymi gośćmi.