Preview Mode Links will not work in preview mode

Champions Way Podcast

Aug 17, 2022

W 112. odcinku mojego podcastu przyjrzymy się zmęczeniu. Jak sobie radzić z ciągłym zmęczeniem? W nagraniu opowiadam o 5 sprawdzonych sposobach! To ważny temat, bo kto z nas okresowo nie doświadcza spadków energii?Posłuchaj odcinka, aby dowiedzieć się:
 1. Jak zadbać o podstawy swojego stylu życia, aby...


Aug 10, 2022

W 111. odcinku mojego podcastu spotykam się z Michałem Dachowskim, fizjoterapeutą i założycielem Fizjo4life i BLACKROLL Polska. Michał dzieli się swoim doświadczeniem z pracy ze sportowcami i nie tylko. Odsłuchaj nagrania, aby dowiedzieć się:
 • Jak sportowiec skorzysta na współpracy z fizjoterapeutą?
 • W...


Aug 3, 2022

W 110. odcinku zastanawiam się, czym jest prawdziwa męskość w trudnych czasach. Zapytałem o to moich obserwujących na Instagramie. W nagraniu dzielę się Waszymi inspirującymi odpowiedziami i moimi przemyśleniami!Odsłuchaj nagrania, aby dowiedzieć się:
 1. Dlaczego zainteresowałem się tematem prawdziwej...


Jul 27, 2022

109 odcinek mojego podcastu zainspirowała książka "4 umowy" autorstwa Don Miguel Ruiz. Dla mnie to książka, która pozwala odzyskać wolność w życiu. Posłuchaj nagrania, aby dowiedzieć się:
 1. Jakie umowy warto zawrzeć z samym sobą?
 2. Jak przejąć kontrolę nad swoim życiem?
 3. Na co w życiu mamy wpływ?
 4. Jak...


Jul 20, 2022

W 108. odcinku mojego podcastu rozmawiam z Anną Podgórską, dietetyczką kliniczną związana z marką Health Labs. Anna opowiada o zdrowej diecie i suplementacji. Odsłuchaj nagrania, aby dowiedzieć się:
 1. Jak dbać o swoje zdrowie?
 2. W jaki sposób podejmować właściwe decyzje żywieniowe?
 3. Jaki wpływ na...