Preview Mode Links will not work in preview mode

Champions Way Podcast - o psychologii sportu

Sep 22, 2022

117 odcinek mojego podcastu miał wyglądać zupełnie inaczej. Wspólnie z Andrzejem Tucholskim nagraliśmy odcinek o wysokosprawczości. Niestety, z powodu problemów technicznych zdecydowaliśmy się go nie publikować, a tamto spotkanie potraktować jako koleżeńską kawę ;)
Dlatego dziś nagrałem...


Sep 14, 2022

W 116. odcinku mojego podcastu opowiadam o tajemnicy stulatków z Sardynii. Do tego nagrania zainspirowała mnie książka "Efekt wioski. Jak kontakty twarzą w twarz mogą uczynić nas zdrowszymi, szczęśliwszymi i mądrzejszymi” Susan Pinker. Odsłuchaj odcinka, aby dowiedzieć się:
  • Co pomaga dłużej i lepiej...


Sep 7, 2022

W 115. odcinku mojego podcastu rozpoczynam jesienną serię 8 nagrań o komunikacji, relacjach międzyludzkich, radzeniu sobie z trudnościami i porażkami. To trudny czas w roku, dlatego szczególnie zachęcam do dbania o siebie! Mam nadzieję, że mój podcast w tym pomoże.Odcinek zainspirowała praca Susan Pinker,...


Aug 31, 2022

W 114. odcinku mojego podcastu opowiadam o pracoholizmie, z którym sam miałem kiedyś problem! Odsłuchaj nagrania, aby dowiedzieć się:
  1. Czy praca 14, 16 godzin na dobę, to powód do dumy?
  2. Co nam robią wysokie oczekiwania wobec siebie?
  3. Przed czym uciekamy w pracę?
  4. Jak nauczyć się odpuszczać?
  5. Kto najszybciej...


Aug 24, 2022

W 113. odcinku mojego podcastu odpowiadam na ważne pytanie: kiedy szukać wsparcia i udać się na wizytę do psychologa? Posłuchaj nagrania, aby dowiedzieć się:
  1. Czy można samemu się zdiagnozować?
  2. Jak to się dzieje, że terapia działa?
  3. Skąd wiedzieć, że pójście do psychologa, to dobra decyzja?
  4. Jaki...