Preview Mode Links will not work in preview mode

Champions Way Podcast - o psychologii sportu

Apr 30, 2021

W 45 odcinku z Sylwią Maksym, dietetyczką sportową pracującą z reprezentacją Polski kobiet w piłce nożnej, rozmawialiśmy o:

- świadomości związanej z dietetyką w sporcie

- błędach żywieniowych popełnianych przez sportowców

- roli suplementacji w sporcie

- różnych rodzajach diet i ich wpływie na...


Apr 22, 2021

W 44 odcinku mówiłem o koncentracji i sposobach na jej poprawę. Wydaje mi się, że jest to temat złożony i dlatego podszedłem do niego dosyć kompleksowo. Na poprawę poziomu koncentracji mogą wpływać działania bezpośrednie, ale również te pośrednie, o których może nawet nie wiemy.

Nazywam się Mateusz...


Apr 19, 2021

43 odcinek to moje przemyślenia dotyczące podejmowania decyzji. Dlaczego popełniamy błędy poznawcze decydując czy coś będzie dla nas dobre czy nie? Skąd biorą się te błędy? Po co nam dwa systemy w mózgu i dlaczego piłka do bejsbola kosztuje 5 centów, a nie 10? Psychologia daje nam kilka odpowiedzi,...


Apr 7, 2021

Witam Cię w 42 odcinku podcastu - czy porażka może być sukcesem? Na to pytanie nie jest łatwo odpowiedzieć jednoznacznie, ale jest to temat potrzebny. Dlatego też zapraszam Cię do przesłuchania tego odcinka oraz do nowej serii, która rozpocznie się na moim profilu na instagramie już w najbliższy...


Apr 1, 2021

W 41 odcinku z Kamilem Parolem, trenerem i autorem książek jak i poradników sportowych usiedliśmy do luźnej rozmowy o najważniejszych rzeczach w życiu. Zapraszam Cię do ciekawej i jak to Kamil powiedział "mięsistej" rozmowy :)

Nazywam się Mateusz Brela i jestem Trenerem Mentalnym sportowców. W tej audycji...